ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

به انجمن طوس گیم خوش آمدید

بدلیل فعالیت تازه انجمن لطفا در موضوعات انجمن مشکلات ، سوالات ، آموزشها و غیره خود را ارسال کنید. امیدواریم بتوانیم با فعالیت مداوم مشکلات گیمر های عزیز را رفع و فضای خوبی را فراهم کنیم.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: پیگیری بن .i.

0
    .i.
    کاربر سایت
    کاربر سایت

پیگیری بن .i.

سلامی دوباره پیگیریه بنه قبلی که شاهد بودین اقا حمید چطور بی دلیل بن کردن که نشون میده از پلیر جماعت که یکم خوب بزنه (من ادعایی ندارم ) بدشون میاد
    که این امشب به صورت واضح از دهنه ادمینتون در اومد که از من خوشش نمیاد خوب مهم نی ولی یه پلیر که حرف زیاد میرنه چرند میگه و مسخره بازی و حاشیه داره به همین دلیلا ممکنه که نه تنها ادمین بلکه پلیرایه دیگه هم ازش خوششون نیاد و اما من چرا ! من تا ادمین اسمم رو صدانزنه جواب نمیدم حتی پلیرا هم که کار دارن جواب نمیدن 90% حرفا حاشیس و ما دوره هم جم میشیم واسه پلی دادن
    و اما داستانه بن شدنه دوباره ما دیروز این اقای ادمین AJ وسط بازی من و ترنسفر کرد هیچی نگفتم گفت اشتباه شده و از این حرفا که گفت فک کرده من kill شدم
    بعد همون شب به پلیر که تو مپ ww داشت rebuy میکرد he رو به ادمین گفتم گفتن نه rebuy نکرده بعد جلو چشمه همه کرد و بازم هیچی نگفتن مهم نی نوب جماعت هر کاری کنه بازم کیل میشه ولی اینا گذشت تا امشب که باز وسطه بازی من ترنسفر شدم توسطه همون aj که دیگه شاکی شدم گفتم ادمین که بچه سال باشه واسه رفیقش که داره میبینه rebuy میکنه کاری نمیکنه از حرصش هی با بهونه مارو کیل میده میگه حواسم نبود دستم خورد بالانس میخواستم بشه
    که برگشته میگه ریاد .س .س نکن ازت خوشم نمیاد بنت میکنم
    منم گفتم .. مهم نی و از این حرفا و اون هی ادامه داد من هیچی نگفتم که اخر گفتم سایلنت باش کم حرص بخور که بن شدم این در صورتی بود که ایشون داشتن همیجوری توهین میکردن و اخرش من گفتم فقط فشار اومده که این جوری برخورد میکنی که بن شدم
    بن شدنه من دیگه مهم نی من اومدم اینجا بگم این ادمین جدا از ادمینای دیگه خیلی راحت تو سای ادمینی هر چی میخواد میکنه ک.. و ک. و فشو چرت و پرت
    من اهل اسکرین گرفتن و کلا حاشیه نیستم ولی این دیگه شورشو در اورد که مجبور به گرفتن اسکرین شدم
    این کوچکترین حرفش بود که هی من میگفتم ساکت که این اخریش بود که گفتم اسکرین کنم بدم شما شاید واستون مهم باشه
    واسه من سرور زیاده واسه پلی دادن ولی واسه شما شاید مهم باشه کی چیکار میکنه تو سرورتون

[تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند لینک ها را مشاهده کنند. ]

و اما چیزه دیگه ای که میخواستم بگم ادمینای شما که بازم همین اقا بیشتر ازش این کار دیده شده خیلی اصرار دارن ترور تایم برسه یه 1.30 اسلای کنن
    والا نمیدونم چحوری حساب کردن طرف داره میره دنباله c4 اسلای میده میگه چیکار میکنی تا خودش کیل میشه هی سای ادمینی میده که tr c4 tr fast ft camp nabinam و از این حرفا اولا مگه راند تایم واسه اینا نیست ؟ دوما این اصطلاحی که از 4 تا پرو دیدن که ادمین میگه زیره 1:30 اسلای یعنی 1:30 ترور تو بیسش یا نزدیکه بیسش نباشه نه اینکه هر کی هر جای مپ داشت راه میرفت و c4 dp بود بگیره اسلای کنه این موضوع هم دوست داشتین روشن کنین برای این دوستمون
    6
    BANNED
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط .i. نمایش پست ها
    سلامی دوباره پیگیریه بنه قبلی که شاهد بودین اقا حمید چطور بی دلیل بن کردن که نشون میده از پلیر جماعت که یکم خوب بزنه (من ادعایی ندارم ) بدشون میاد
    که این امشب به صورت واضح از دهنه ادمینتون در اومد که از من خوشش نمیاد خوب مهم نی ولی یه پلیر که حرف زیاد میرنه چرند میگه و مسخره بازی و حاشیه داره به همین دلیلا ممکنه که نه تنها ادمین بلکه پلیرایه دیگه هم ازش خوششون نیاد و اما من چرا ! من تا ادمین اسمم رو صدانزنه جواب نمیدم حتی پلیرا هم که کار دارن جواب نمیدن 90% حرفا حاشیس و ما دوره هم جم میشیم واسه پلی دادن
    و اما داستانه بن شدنه دوباره ما دیروز این اقای ادمین AJ وسط بازی من و ترنسفر کرد هیچی نگفتم گفت اشتباه شده و از این حرفا که گفت فک کرده من kill شدم
    بعد همون شب به پلیر که تو مپ ww داشت rebuy میکرد he رو به ادمین گفتم گفتن نه rebuy نکرده بعد جلو چشمه همه کرد و بازم هیچی نگفتن مهم نی نوب جماعت هر کاری کنه بازم کیل میشه ولی اینا گذشت تا امشب که باز وسطه بازی من ترنسفر شدم توسطه همون aj که دیگه شاکی شدم گفتم ادمین که بچه سال باشه واسه رفیقش که داره میبینه rebuy میکنه کاری نمیکنه از حرصش هی با بهونه مارو کیل میده میگه حواسم نبود دستم خورد بالانس میخواستم بشه
    که برگشته میگه ریاد .س .س نکن ازت خوشم نمیاد بنت میکنم
    منم گفتم .. مهم نی و از این حرفا و اون هی ادامه داد من هیچی نگفتم که اخر گفتم سایلنت باش کم حرص بخور که بن شدم این در صورتی بود که ایشون داشتن همیجوری توهین میکردن و اخرش من گفتم فقط فشار اومده که این جوری برخورد میکنی که بن شدم
    بن شدنه من دیگه مهم نی من اومدم اینجا بگم این ادمین جدا از ادمینای دیگه خیلی راحت تو سای ادمینی هر چی میخواد میکنه ک.. و ک. و فشو چرت و پرت
    من اهل اسکرین گرفتن و کلا حاشیه نیستم ولی این دیگه شورشو در اورد که مجبور به گرفتن اسکرین شدم
    این کوچکترین حرفش بود که هی من میگفتم ساکت که این اخریش بود که گفتم اسکرین کنم بدم شما شاید واستون مهم باشه
    واسه من سرور زیاده واسه پلی دادن ولی واسه شما شاید مهم باشه کی چیکار میکنه تو سرورتون

[تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند لینک ها را مشاهده کنند. ]

و اما چیزه دیگه ای که میخواستم بگم ادمینای شما که بازم همین اقا بیشتر ازش این کار دیده شده خیلی اصرار دارن ترور تایم برسه یه 1.30 اسلای کنن
    والا نمیدونم چحوری حساب کردن طرف داره میره دنباله c4 اسلای میده میگه چیکار میکنی تا خودش کیل میشه هی سای ادمینی میده که tr c4 tr fast ft camp nabinam و از این حرفا اولا مگه راند تایم واسه اینا نیست ؟ دوما این اصطلاحی که از 4 تا پرو دیدن که ادمین میگه زیره 1:30 اسلای یعنی 1:30 ترور تو بیسش یا نزدیکه بیسش نباشه نه اینکه هر کی هر جای مپ داشت راه میرفت و c4 dp بود بگیره اسلای کنه این موضوع هم دوست داشتین روشن کنین برای این دوستمون
    Amir Hosein/M, [۰۸.۱۲.۱۶ ۱۴:۰۰]
    duste aziz avvalan ke baraye bare 10om migm balke shoma motevajehe in mozu beshi ke man ta chizio nabin nemitunm kesio sly bedm,faghat mitunm tazakor bedm dar surate moshahede barkhord mikonam.dovvoman bade in hame sal ply dadan tuye kolli server haye mokhtalef motmaenam na tanha man balke hame midunn zire time 1.30 admin mitune age playeri hanuz camp bashe ro sly bede va hamintor bayad ekhtar bede ta qable in ke sly bede tarafo besh bege ke qablesh bet goftm move bede vagarna sly midm.sevoman shomaro age man sly dadam sare move nadadanet bude va dishab shoma tavajoh aslan nakardi ke kolle player haye pro tuye ct budan va una ke sathe gameshun paiin tar bud tr . . .vase hamin khastam balanc konam sv ro qable raftanam.in kojash mored dare be nazare shoma?4oman man tuye un lahze be ye moshkelate ruhi ravani dochar budm ke vaziate ruhim monaseb nabud,shoma mote asefane sohane ruh shodi.va chizi be name refigh bazi vojud nadare chon ba kesi man dusti nadaram,age didi chan bar seda mikonan o migam jan o befarmaiid o bale ke in mamulime o ba hame injuri hastam.shoma moshkelet in bud ke kheili ba man bad harf zadi,jaleb injast az unja ke gofti borro sik kon(sik=siktir)screen shot nazashti golam va unja ke man javabeto dadam faghat screen gozashti.in screen o in kara male bache haye avval rahnemaiie say kon bozorg fek koni duste aziz.javabe harfeto dadam dishab chizi qeyre in nabud.ban ham kardam ke dge say koni beduni chejuri ba ye admin sohbat koni.
    43
    مدیریت
    مدیر کل انجمن
    سلام ادمین مربوطه پاسخ شما رو دادن لطفا حرفی دارید بیان کنید!!
    0
    .i.
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    جالبه اینجا مطرح نکردم ولی پیشه خودم فک میکردم که سنه کم باعث دروغ بشه اولا من واسه move ندادن هیچ وقت اسلای نشدم
    دوما هیچ وقت از حرف نامربوط استفاده نمیکنم که بگم سیک کن این و منجر سرور میتونه از لاگ چک کنه که من چی گفتم و شما چی گفتی سوما تو یا هر کسه دیگه به پلیر مربوط نی که اعصاب داشته باشی یا نداشته باشی مثلا ادمبن اعصاب نداشته باشه باید فحاشی کنه ؟ اینم باز سنه بالایه شما و قدرت تو ادمینی کردنه شمارو میرسونه چهارما اوندفعه که تو مطلب بالا هم گفتم شما وقتی در حاله پلی دادن بودم ترنس کردی منو و وقتی گفتم عجب گفتی فک کردم کیل شدی که ترنس کردم هیچی نگفتم دفعه دوم که باعث شد صدام در بیاد هم درحال پلی بودم که باز ترنس کردی ادمین واسه ترنس باید وقتی پلیر کیل هست ترنس کنه نه وقتی داره پلی میده (اینو من نباید به شما یاد بدم شما مثلا ادمینی هستی که مثلا سالها داری پلی میدی )
    چهارما یه بار واضح توضیح دادم اسلای زیره 1:30 ماله اینه که ترور تو بیسش کمپ نباشه نه اینکه پلیر داره مو میده واسه c4 هی بگن بدو بدو بدو یا زرتی اسلای کنن
    یکم فکر کنی میفهمی دلیلش چیه چرا اصلا راند تایم هست هزار تا چیزه دیگه هست که واسه c4 کلا باید جوری رفت که سی تی وقتی واسه dp کمپ کرده ترور بره کیل کنه نره پر پر شه اینا رو من نباید بگم به شما

در اخر واسه ثابت شدن حرفه شما که من فحاشی کردم میتونه منجر سرور لاگ سرور و چک کنه ببینه کی چی گفته
    و واسه چیزایه دیگه باید بگم وقتی یه نفر برای باره دوم به قصد داره وقتی پلیر پلی میده ترنس میکنه یا از پرو بودنه ادمینه یا مشکل داره با پلیر که اینو خودتم گفتی که ازت خوشم نمیاد که مهم نی
    که اونم تصمیم با منجره سروره ببینه کی منطقی میگه
    و در اخر حرفی داری میتونی فارسی تایپ کنی اقایی که خیلی وقته پلی میدی و به این چیزا و همه چیز واردین
    در ضمن شمایی که میگی اسکرین ماله بچه هاس
    من اصلا دلیله بن شدنم رو الان بخوام اسکرین باید بزاری جلویه منی که اومدم انجمن داری اسکرین ؟
    میگی گفتم سیک
    کو اسکرین بزار
    اصلا تابلوعه شما oldi تو کانتر
    منم گفتم اهله اس اس نیستم کلا سای نمیدم ولی دیگه هر چی یه حدی داره یکم شعور ادم داشته باشه خوبه که اونم تو سای ادمینی فحاشی نکنه

از اقایه حمید یا مدیره سرور تقاضا دارم لاگ سرور و چک کنن که ببینن شما چیا گفتی و من کجا سیک گفتم
    واسه تصمیم گیری این موضوع هم فعلا من دارم با مدرکی که اصنم خوشم نمیومد که اس اس بزارم اومدم
    دیگه تصمیم با مدیره سروره حرفایه من و شمارو شنید لاگ چک میکنه میگه
    موفق باشی
    ویرایش توسط .i. : 2016/12/10 در ساعت 00:43
    43
    مدیریت
    مدیر کل انجمن

از اقایه حمید یا مدیره سرور تقاضا دارم لاگ سرور و چک کنن که ببینن شما چیا گفتی و من کجا سیک گفتم
    واسه تصمیم گیری این موضوع هم فعلا من دارم با مدرکی که اصنم خوشم نمیومد که اس اس بزارم اومدم
    موفق باشی
    سلام
    دوست عزیز فعلا به دلایلی چک کردن لاگ برای من امکان پذیر نیست!
    با ادمین امیر صحبت کردم فعلا که آفلاین هست اگر اومد میگم جواب بده بعد هم آن بن میکنم تا سرور اصلاحاتش کامل بشه و چک لاگ دوباره در اختیار ما قرار بگیره!
    استیم بده که آن بن کنم.
    0
    .i.
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    سلام ممنون که رسیدگی میکنی و پیگیر هستین
    steam_0:0:858664334
    بعد از این چک کردنه لاگ و اینا یکم راجع به موضوع هایی که مطرح شد با دوستان حرف بزنین سطح سرور بالا بره
    بازم ممنون
    6
    BANNED
    کاربر اخراجی
    جالبه اینجا مطرح نکردم ولی پیشه خودم فک میکردم که سنه کم باعث دروغ بشه اولا من واسه move ندادن هیچ وقت اسلای نشدم
    دوما هیچ وقت از حرف نامربوط استفاده نمیکنم که بگم سیک کن این و منجر سرور میتونه از لاگ چک کنه که من چی گفتم و شما چی گفتی سوما تو یا هر کسه دیگه به پلیر مربوط نی که اعصاب داشته باشی یا نداشته باشی مثلا ادمبن اعصاب نداشته باشه باید فحاشی کنه ؟ اینم باز سنه بالایه شما و قدرت تو ادمینی کردنه شمارو میرسونه چهارما اوندفعه که تو مطلب بالا هم گفتم شما وقتی در حاله پلی دادن بودم ترنس کردی منو و وقتی گفتم عجب گفتی فک کردم کیل شدی که ترنس کردم هیچی نگفتم دفعه دوم که باعث شد صدام در بیاد هم درحال پلی بودم که باز ترنس کردی ادمین واسه ترنس باید وقتی پلیر کیل هست ترنس کنه نه وقتی داره پلی میده (اینو من نباید به شما یاد بدم شما مثلا ادمینی هستی که مثلا سالها داری پلی میدی )
    چهارما یه بار واضح توضیح دادم اسلای زیره 1:30 ماله اینه که ترور تو بیسش کمپ نباشه نه اینکه پلیر داره مو میده واسه c4 هی بگن بدو بدو بدو یا زرتی اسلای کنن
    یکم فکر کنی میفهمی دلیلش چیه چرا اصلا راند تایم هست هزار تا چیزه دیگه هست که واسه c4 کلا باید جوری رفت که سی تی وقتی واسه dp کمپ کرده ترور بره کیل کنه نره پر پر شه اینا رو من نباید بگم به شما

در اخر واسه ثابت شدن حرفه شما که من فحاشی کردم میتونه منجر سرور لاگ سرور و چک کنه ببینه کی چی گفته
    و واسه چیزایه دیگه باید بگم وقتی یه نفر برای باره دوم به قصد داره وقتی پلیر پلی میده ترنس میکنه یا از پرو بودنه ادمینه یا مشکل داره با پلیر که اینو خودتم گفتی که ازت خوشم نمیاد که مهم نی
    که اونم تصمیم با منجره سروره ببینه کی منطقی میگه
    و در اخر حرفی داری میتونی فارسی تایپ کنی اقایی که خیلی وقته پلی میدی و به این چیزا و همه چیز واردین
    در ضمن شمایی که میگی اسکرین ماله بچه هاس
    من اصلا دلیله بن شدنم رو الان بخوام اسکرین باید بزاری جلویه منی که اومدم انجمن داری اسکرین ؟
    میگی گفتم سیک
    کو اسکرین بزار
    اصلا تابلوعه شما oldi تو کانتر
    منم گفتم اهله اس اس نیستم کلا سای نمیدم ولی دیگه هر چی یه حدی داره یکم شعور ادم داشته باشه خوبه که اونم تو سای ادمینی فحاشی نکنه

موفق باشی
    عزیز شما که سنت بالاعه که عقل و شعورت میرسه,مثلا البته ها . . .
    اولا سر یه دست بازی این همه بحث نمیکردی . . .
    دوما من دروغ میگم دیگه؟ اکی,باش,شما اصلا به من نگفتی (سیک) کن,منتها من خوشبین بودم با یه انسان سن بالا دارم بحث میکنم,از لحظه چرت و پرت گفتنت عکس نگرفتم گلم.
    باید مثل خودت رفتار میکردم بات گل پسر
    سوما ما توی سرورمون همیشه میگیم زیر 1.30 اسلای,شما میتونی بری تو یه سرور پلی بدی که کانتر اول راش بده و ترور کمپ کنه راضی الان ؟زیاد افلاین پلی دادی فک کنم بر عکس متوجه شدی که میگی تایم داره گیم و این چیزا . . .
    وقتی تو داری پلی میدی 20 نفر ادم دیگه منتظرن تا راند تموم شه,همونجور که تو داری پلی میدی اوناهم میخوان پلی بدن و اصلا نمیتونن صبر کنن الکی,که شما اول دونه دونه ct هارو kill کنی بعد تازه بری c4 کار بزاری؟
    خب اگه میگی که باید صبر کنن حتما که دیگه حرفی ندارم
    چرا cs online؟
    offline هم میشه پلی بدی با BOT دیگه کسی هم بهت نمیگه move بده
    دوست عزیز من دروغی ندارم واسه گفتن و از شما یا شخص دیگه ای هراس ندارم و سر یه بازی نه دروغ میگم و نه میام اصلا اسکرین و بچه بازیا و . . .
    اما واسه این که حرفم زمین نخوره حتما لاگ سرور که چک شد اسکرینشو میزارم براتون که چی گفتی و من چی جواب دادم.
    بعدشم اگه شما به warmup میگی وسط بازی و هی میگی چرا ترنسفر کردی منو . . .
    که پیشنهاده من اینه که کلا cs رو حذف کن از سیستمت چون خیلی واقعا انگار ذهنت درگیره اون ترنسفری که کردمت شده . . .
    بعدشم من با شما مشکلی ندارم,شما هی گفتی مشکلی داری بگو بگو . . .هی پرسیدی انگار مشکل داری بام . . .
    نه دیدمت و نه علاقه ای دارم ببینمت دوست عزیز و نه بهت فکر میکنم که بخوام ذهنمو درگیرت کنم و نه خصومت شخصی و هیچ چیزه دیگه ای وجود نداره . . .
    در ضمن من اگر بخوام پلیری رو بی دلیل بن بدم,میتونم و شما چه باشی و چه نباشی توی سرور ما,اصلا مهم نیست و سرورمون خدارو شکر روز به روز بیشتر داره پلایر میاد توش و میره,پس نگو مدرک (باید) بزاری یا حتما بزاری چون شما دلیل بن شدنت بد دهنی بوده با ادمین فول سرور,حالا بد دهنی میتونه فحش و ناسزا باشه و هم میتونه بد حرف زدن با یه شخصی که نمیشناسی باشه.
    موفق باشی گلم
    43
    مدیریت
    مدیر کل انجمن
    سلام

بهتره بحث همینجا تموم بشه

بسته/ شد.!

UnBanned
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8