ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

به انجمن طوس گیم خوش آمدید

بدلیل فعالیت تازه انجمن لطفا در موضوعات انجمن مشکلات ، سوالات ، آموزشها و غیره خود را ارسال کنید. امیدواریم بتوانیم با فعالیت مداوم مشکلات گیمر های عزیز را رفع و فضای خوبی را فراهم کنیم.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت

شکایت کاربر farshid9285 | Counter Strike Global Offensive

نام کاربر: farshid9285

نام شما در سرور:: farshid9285

شکایت شما مربوط به کدام سرور می باشد:: Public #1

نام ادمین سرور:: Iman TOWER

موضوع شکایت:: بن کردن 1ساله !

مدرک و مستندات:: خواهشا راهنمایی کنید

توضیحات:: سلام ببخشید باز مزاحم شدم.
    ولی من چیت یا هر چیز دیگه*ای که غیرعادلانه باشه نزده بودم و میگید که دمو دیده شده توسط شما. میتونید برای ما بگید که چطور شده ؟!
    برادر من اصلا چیت نزدم و شما از روی چه چیزی میگید که چیت زدی؟
    نمیدونم اینم باشه یا نه ولی بعضیا هم میگفتن که رنکت پایینه ولی خوبی میزنی چطوریاس، و شک میکنن که چیت زده*ام ولی چون نمیدونم چطوری رنک میارن توی 2تا نشان موندم.
    فقط 2 یا 3 بار با بات بازی کردم و هم همش آنلاین بازی میکنم. ینی بازی خوب برای رنک نیست خواستم بدونید.
    خواهشا کمک کنید. خیلی ممنون
    ویرایش توسط farshid9285 : 2019/10/26 در ساعت 20:11
    2
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    سلام .
    (شما در پابلیک 3 بن شدید و نه پابلیک 1)
    ابتدا لازمِ بگم که نوع بازی شما دو سه روز قبل از بن شدن توجه منو به خودش جلب کرده بود.
    در هر صورت ، دنبال کردن طرف مقابل از پشت دیوار یا در با crosshair و یا اشاره به اونها و سریعا تصحیح اون میتونه خودش گواه این باشه که شما بیش از آنچه که باید ، میدیدی. این موضوع خودش برای بن کردن کافیه ولی مسئله جالب اینجاست که بار ها پیش اومده بود که بعد از اینکه رفتم پشت دستتون (با اینکه در اون لحظه فرگ یک بودید) به کاهش ضریب IQ دچار شدید. در نهایت هم در رابطه با تایم بن (موضوع شکایت) ازتون درخواست میکنم به صفحه "[تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند لینک ها را مشاهده کنند. ]" مراجعه کرده و مورد دهم از "توضیح عملکرد ادمین در شرایط مختلف" رو مطالعه فرمایید. با تشکر
    ویرایش توسط iman_aka_Imf0 : 2019/10/26 در ساعت 21:20
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    گزینه پابلیک 3 نبود که اونو انتخاب کنم و دوم اینکه برادر من با 800x600 بازی میکنم و fps 200 میاره و اینکه زود زود نشونه رو تغییر میدم بخاطر اینه که ببینم کسی دورور هست یا ن
    نمیدنم چطور ثابت کنم بهتون که هیچ کار ناعادلانه*ای مرتکب نشدم ولی بطور قطعی میتونم بگم که هیچ چیتی و یا برنامه*ی دیگری رو استفاده نکردم
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    گزینه پابلیک 3 نبود که اونو انتخاب کنم و دوم اینکه برادر من با 800x600بازی میکنم و fps 200 میاره و اینکه زود زود نشونه رو تغییر میدم بخاطر اینه که ببینم کسی دورور هست یا ن
    نمیدنم چطور ثابت کنم بهتون که هیچ کار ناعادلانه*ای مرتکب نشدم ولی بطور قطعی میتونم بگم که هیچ چیتی و یا برنامه*ی دیگری رو استفاده نکردم
    28
    مدیر ارشد سایت
    مدیر ارشد انجمن
    پاسخ شما در تاپیک اول که باز کردید داده شد.
    لطفا در انجمن اسپم نکنید.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5