ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

به انجمن طوس گیم خوش آمدید

بدلیل فعالیت تازه انجمن لطفا در موضوعات انجمن مشکلات ، سوالات ، آموزشها و غیره خود را ارسال کنید. امیدواریم بتوانیم با فعالیت مداوم مشکلات گیمر های عزیز را رفع و فضای خوبی را فراهم کنیم.
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت

پیگیری بن کاربر ? Man Kiyam

نام کاربر: ? Man Kiyam

نام شما در بازی چه بوده است؟: ? Man Kiyam

در چه سروری بن شدید؟: Aim-AWP Server

بن توسط کدام ادمین؟: Faker

آی دی استیم یا لینک پروفایل استیم؟: https://steamcommunity.com/profiles/76561198936986999/

تاریخ بن؟: ۹۸/۰۸/۰۴-۰۰:۴۶:۳۶

دلیل بن؟: Multiple Accounts/Smurfing

توضیحات: vaghti kasayi ke rankeshon payine bazi balad nistan miyan to server 2ta headshot mizani fek mikonan hack zadi khar nistam ke ba skin hack bezanam vaghti 50 dollar skin to inventorime
    va in ke admin faker mige ya name acc aslito midi ya ban midam

28
    معاون سایت
    معاون انجمن
    سلام
    اول در فروم با زبان فارسی تایپ کن
    دوم طبق قوانین جدید بن هر شخصی که با چندتا اکانت مختلف وارد سرور شه تمامی اکانت هاش به جز یکی پرمننت بن خواهند شد!
    سوم بن شما به دستور من انجام شده و ربطی به ادمین فیکر نداره
    چهارم در صورتی که تعهد بدی که فقط با یک اکانت وارد سرور میشی یکی از اکانت هات آنبن میشه و اون یکی پرمننت بن میمونه
    تصمیم با خود شما
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    عزیز دلم من با اکانت پرایم میام تو سرور نه اکانت لول 2 بدشم وقتی می خوام تایم پلی ببرم بالا و اکانت بفروشم چه ربطی به این داره که با چنتا اکانت بازی کنی؟ بدشم فاکر بود بن داد قبلش گفت اسم اکانتا قبلیت چی بوده وقتی بن داد رفتم تو ا کانت دیگم ادد فرند دادمش قبول نکرد رفتم تو سرور باز بن داد بدشم اگه بن نداده بود من نمیرفتم تو اکانت دیگه
    ویرایش توسط ? Man Kiyam : 2019/10/26 در ساعت 16:13
    28
    معاون سایت
    معاون انجمن
    بن شما بدلیل استفاده از چندین اکانت در سرورهای طوس گیم بوده، در قوانین جدید بن، این موضوع قید شده بود
    به یک صورت انبن خواهید شد
    تعهد بدید که فقط با یک اکانت در سرور بازی کنید. بنا به شواهد و مستندات بر روی یکی از اکانت های شما دو نفر بازی میکنند و این خلاف قوانین بن هست ( sharing account )
    در صورت دادن تعهد یکی از اکانت های شما ( با انتخاب خودت ) آنبن و دیگری برای همیشه از سرورها بن خواهد ماند

[تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند لینک ها را مشاهده کنند. ]
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    چرا حرف الکی میزنی وقتی من اکانت دست کسی نمیدم بدشم من با 1 اکانت داشتم بازی می کردم رنک 27 28 بودم با 50 دلار اینونتوری هی می گفتن هک داره من می گفتم ندارم و اینکه چند سال کانتر بازی می کنم ادمین برگشت گفت اسم اکانتا قبلی چی بوده گفتم نمیگم زد بن داد منم رفتم تو اکانت دیگم که ببینه انم بن داد اگه الکی بن نداده بود من تو اکانت دیگه نمیرفتم . بدشم من اکانتام پرایم بودن و سرویس مدال دارن نه مثل بضیا لول 2 بسازم بیام تو سرور
    ویرایش توسط ? Man Kiyam : 2019/10/26 در ساعت 23:49
    1
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    سلام ، با استناد به قوانین ، به دلیل استفاده از چندین اکانت بنت کردم و خودتم اینو تائید کردی .
    اصلا بن شما ربطی به چیت نداره ، اگه قول بدی فقط با یک اکانت به سرور بیای که خوش اومدی و اگر نه علی برکت الله .
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    داداشه گلم من داشتم با یک اکانت بازی می کردم هی می گفتن هک داره بعد من گفتم خیلی وقت کانتر بازی می کنم ادمین گفت اسم کانتا قبلیت چی بوده منم گفتم نمی گم بن داد من فقط داشتم با یک اکانت بازی می کردم وقتی یک اکانتو می فروشم میرم اکانت بعدی الکی بن داد بدشم کسی که میاد تو سرور بازی کنه که نمیره قانون بخونه شما برا خودتون قانون الکی در آوردین قانون تون جزیات نداره اصلا مثلا باید بزنی پرایم یا نو پرایم از نظر من وقتی اکانت پرایم داشته باشی با اکانت لول 2 خیلی فرق داره
    28
    معاون سایت
    معاون انجمن
    راه حل به شما اعلام شده است
    منتظر جواب هستیم
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    man kiyamo on ban kon
    44
    مدیریت
    مدیر کل انجمن