ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

به انجمن طوس گیم خوش آمدید

بدلیل فعالیت تازه انجمن لطفا در موضوعات انجمن مشکلات ، سوالات ، آموزشها و غیره خود را ارسال کنید. امیدواریم بتوانیم با فعالیت مداوم مشکلات گیمر های عزیز را رفع و فضای خوبی را فراهم کنیم.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت

شکایت کاربر 5.63.11.198:27018 | Counter Strike Global Offensive

نام کاربر: rezaseyedin

نام شما در سرور:: 5.63.11.198:27018

شکایت شما مربوط به کدام سرور می باشد:: Aim-AWP

نام ادمین سرور:: Reza Shojae | LegendaryFart

موضوع شکایت:: بهم فوش داد

مدرک و مستندات:: من 27 سال سنمه میخوام بدونم چرا تو سرور بچه سال ادمین میکنید؟؟ اول این دوم چرا باید ادمین نفهم خارج از کنترل باشه فوش بده میخوام بدونم چرا باید فوش بده؟؟؟؟

توضیحات:: من 27 سال سنمه میخوام بدونم چرا تو سرور بچه سال ادمین میکنید؟؟ اول این دوم چرا باید ادمین نفهم خارج از کنترل باشه فوش بده میخوام بدونم چرا باید فوش بده؟؟؟؟ تو زندگی هرگز فوش نمیدم اونم خواهر مادر مگر اینکه همون فوش بهش برگردونم من اکثرا تو سرور شما پلی میدم لطفا رسیدگی کنید مرسیی

28
    معاون سایت
    معاون انجمن
    سلام
    شما مدرکی از ادمین سرور مبنی که به شما توهین کرده دارید ؟
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    سلام مجدد فکر نکنم با مدرک بشه ثابت کرد مدرک حرف منه بازم یکی از ادد لیست من تو اون سرور باهم داشتیم پلی می دادیم من هرگز به هیچی فوش نمیدم تو سرور شما میشه با یه اکانت دیگه پلی داد من فقط اومدم بگم هر کسی شایستگی ادمینی نداره مهم ترین حداقل سن 24 سال باشه خیلی خوبه اگه خیلی شکایت میکنن ادمین توس گیم بچه هستن. شرمنده حرفم فقط انتقاد بود
    28
    مدیر ارشد سایت
    مدیر ارشد انجمن
    سلام
    اولا سن هیچ معیاری برای شناخت شخصیت ادم نیست.
    دوما شما مگه سن ادمین رو میدونی؟
    - همینطوری اومدی میگی " چرا تو سرور بچه سال ادمین میکنید؟؟ "
    سوما شما با 27 سال سن الان دارین توهین میکنید به ادمین ما، در حالی که هیچ مدرکی علیه اون ندارید "ادمین نفهم خارج از کنترل"
    چهارما طبق هر منطقی که داشته باشی، برای پیگیری شکایت نیاز هست که یه سری مدارک وجود داشته باشه تا ما ادمین رو بازخواست کنیم.
    - قطعا شما با 27 سال متوجه این هستید که بدون مدرک نباید علیه کسی حرف زد.
    لطفا در صورتی که این اتفاق تکرار شد با مدرک پیگیری کنید تا شاهد برخورد ما با ادمین باشید.
    28
    مدیر ارشد سایت
    مدیر ارشد انجمن
    ادمین های ما همیشه با مدرک صحبت میکنن.
    اما کسایی که شکایت میکنن معمولا هیچ مدرکی برای حرفشون ندارن پس ناچارن یه راهی برای فرار پیدا کنن.
    "خیلی شکایت میکنن ادمین توس گیم بچه هستن"
    این حرف ریشه در شخصیت خودشون داره. حرفی برای گفتن ندارن، با این جمله جبهه میگیرن تا خودشون خالی کنن.
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    بهت میگم ادمین خودش فوش داد من اگه مدرک بیارم شما بازم حرف خودتو میزنی بهت میگم من فوش نمیدم چطوری مدرک بیارم ؟؟/ یه نفر بیارم شاهد بده قانع میشی؟؟؟ مگه من بیمارم روانی فوش بدم ؟؟ تو زندگی همیشه یه طرفه قضاوت نکن نمیگم حرفمو باور کن ولی من فوش ناموس به هیچی نمیدم
    سن ادم نشانه شخصیت نی ولی حداقل سن بالا حد خودشونن یهو بحث پیش بیاد یهو از خواهر مادر شروع نمیکنن
    من به کسی توهین نکردم کسی فوش میده نشانه فهم پدر مادر نشون میده به شما منم مدرک نشون بدم قانع نمیشی بازم هوای ادمین خودتو میگیری
    من شکایت میکنم هیچ مدرک ندارم یکی میارم شاهد بده حله دیگه میدونم قانع نمیشی من افراد مثل شما می شناسم بخاطر طرف تایپ کرده کامنت یک سال بنش کردی واقعا جای تاسف داره به ادمین فهم شهور یاد بده از بن نمیخوای در بیاری هرکی تهمت میزنه من می سپارمش به خدا خودش جواب میده

ا
    44
    مدیریت
    مدیر کل انجمن
    لطفا داخل تلگرام بهم پیام بدید:
    drmohammad11
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7