ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

به انجمن طوس گیم خوش آمدید

بدلیل فعالیت تازه انجمن لطفا در موضوعات انجمن مشکلات ، سوالات ، آموزشها و غیره خود را ارسال کنید. امیدواریم بتوانیم با فعالیت مداوم مشکلات گیمر های عزیز را رفع و فضای خوبی را فراهم کنیم.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت

پیگیری بن کاربر yousefgol

نام کاربر: yousefgol

نام شما در بازی چه بوده است؟: Yousef-Gol

در چه سروری بن شدید؟: Public #1 Server

بن توسط کدام ادمین؟: tetrodot

آی دی استیم؟: arianakbariaa

تاریخ بن؟: 16/04/1398

دلیل بن؟: wallhack

توضیحات:

من اگه وال داشته باشم خودم میگم چنتا از بچه ها هم منو میشناسن چیزی ندارم بگم
    ویرایش توسط yousefgol : 2019/07/07 در ساعت 18:49
    2
    ZHN
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    سلام
    شمارو برای اولین بار بعد از رایگان شدن cs توی سرور طوس گیم دیدم و اون موقع با پلی تایم کمتر از 100 ساعت جوری بازی میکردی که انگار اولین بارت بود موس دستت گرفته بودی. اما بعد از یه مدت یهو بازی کردن شما 180 درجه عوض شد و به کمتر از 20 کیل تو یک مپ قناعت نمیکردی و گاها تعداد فرگ هات به 30 میرسید ولی باز هم چیزی نگفتم تا امروز که توی مپ اینفرنو حرکاتی ازت دیدم که واسه پلیری که کل تجربه اش از سی اس 300-400 ساعته خیلی عجیب بود.
    [تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند لینک ها را مشاهده کنند. ]
    تو کلیپ اول از تو دیوار 2 بار کراس هیر رو رو پلیری که تو banana بود گذاشتی و بعد از فلش کردن و پیک دادن, مستقیم کراس هیر رو گذاشتی رو هدش.
    اینجا هم کاملا رندوم آندرپس رو چک میکنی.
    شاید تو نگاه اول این کیل ها کاملا عادی باشن ولی با شناختی که ازت دارم و با توجه به اکانت و پلی تایمت اینا فقط از کسی که وال یا شاید رادار هک داره بر میاد.
    این هم اسکرین شات از پروفایلت
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    اوکی داداش من هیچ حرفی و دفاعی ندارم اگه من هک دارم که خودم خبر ندارم پس خیلی خوبه و ادامه میدم موندم چرا رنکم با این هکام بالا نمیره یا اکانتم بن نمیشه اگه م ندارم که دیگه استعداد بازیمه و بس؛ بچه که نیستم عزیزم وقتی بازی بلد نیستی یکم یاد بگیر پلی بدی به سابقه هم نیست
    از این به بعدم حتی تایم بن شدنمم تموم شد دیگه نمیام سرورای مسخرتون

تو ویدوعه اول اگه گوشه کرتو باز کنی ی ریزه صدا پای طرف میاد که جاش مشخص میشه
    تو ویدوعه دومم خودت داری میگی رندوم

حرف آخرم یکم بازی یادبگیر تهمت نزن که واست تو آینده زندیگت واست گرون تموم میشه

یا حق
    ویرایش توسط yousefgol : 2019/07/08 در ساعت 21:59
    2
    ZHN
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    نقل قول نوشته اصلی توسط yousefgol نمایش پست ها
    اوکی داداش من هیچ حرفی و دفاعی ندارم اگه من هک دارم که خودم خبر ندارم پس خیلی خوبه و ادامه میدم موندم چرا رنکم با این هکام بالا نمیره یا اکانتم بن نمیشه اگه م ندارم که دیگه استعداد بازیمه و بس؛ بچه که نیستم عزیزم وقتی بازی بلد نیستی یکم یاد بگیر پلی بدی به سابقه هم نیست
    کسی که چیت میزنه همیشه چیت زدنشو انکار میکنه و میگه اسکیله. شما که انقد اسکیل داری چرا همونطور که خودت گفتی رنکت بالا نمیره؟

و ویدوعه اول اگه گوشه کرتو باز کنی ی ریزه صدا پای طرف میاد که جاش مشخص میشه
    متاسفانه چندین بار تلاش کردم گوش کرمو باز کنم ولی بازم نمیتونم مثه تو کراس هیر رو از رو دیوار بزارم رو طرف یا با خطه هد اون پیک بدم. شاید با هدست ریزر پلی میدی
    تو ویدوعه دومم خودت داری میگی رندوم
    مشکل اینه که تو یه مپ بیشتر از 10 مورد از این رندوم ها ازت دیدم.

اگر هم اینا همش اسکیل خودته امیدوارم 2020 از gotv رقابت شما با سیمپل و دیوایس رو تماشا کنیم.
    ویرایش توسط ZHN : 2019/07/09 در ساعت 14:26
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    حرفه خودتو ی بار بخون اسکیلم اینه تو ی بازی میگیره تو ی بازی نمیگیره تو همین دستی که زدیم دسته پیشش با هم تو میراژ داشتیم بازی میکردیم دیدی که کلا 4-5 تا کیل گرفتم

اگه ام که چیته چرا از طرف خوده استیم بن نمیشم جالبه نه؟؟ پس حتما خیلی حرفه ای چیت میزنم

توام جالب تر بود به جای اینکه کیکم کنی ریپورت پروفایلم میکردی عقده بازیه ادمینی در نمی آوردی

هدفنمم ریزر نیست سنهایزر مومنتومه که ی سرچ بزنی قیمتشو کیفیتش دستت میاد عزیزم

من بازیو میکنم برای تفریحو فانه انقدارم بیکار نیستم بخوام برم مسابقات
    2
    ZHN
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    "موفق باشی دوست عزیز"
    - ادمین عقده ای
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6