ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

به انجمن طوس گیم خوش آمدید

بدلیل فعالیت تازه انجمن لطفا در موضوعات انجمن مشکلات ، سوالات ، آموزشها و غیره خود را ارسال کنید. امیدواریم بتوانیم با فعالیت مداوم مشکلات گیمر های عزیز را رفع و فضای خوبی را فراهم کنیم.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1
    کاربر سایت
    کاربر سایت

پیگیری بن کاربر Django

نام کاربر: Django

نام شما در بازی چه بوده است؟: Django

در چه سروری بن شدید؟: Public #2 Server

بن توسط کدام ادمین؟: Mohammad Mehdi Rasteh | Medin3m

آی دی استیم؟: STEAM_1:0:464053104

تاریخ بن؟: 1397/12/21

دلیل بن؟: Multi-Hack

توضیحات: سلام و خسته نباشید
    یه ساعت توی سرور Public #3 پلی میدادم با AWP پریدم هوا و هد ادمینو زدم ، ادمینم عنایت فرمود بن دائم کرد و دلیل بن رو ظاهرا Multi Hak زدن
    سوال من اینه اینکه با AWP رو هوا زدن غیر ممکن هس؟ یعنی اصلا امکان نداره در حالت دیفالت رو هوا زد؟ حتما باید چیت داشته باشی؟
    سوال دوم اینکه چرا فقط یک صحنه رو معیار قرار میدن برا بن؟ اونم بن دائمی
    در ضمن نگا به اکانتم نکنین، حدود 10 ساله که دارم CS پلی میدم ؛ تازگیا اومدم به CS:GO
    موفق و پیروز باشید.

7
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    سلام دوست عزیز و گرامی
    من شما رو بن دادم
    به طور کاملا واضح در اون صحنه دستت روی آلت کی بود و توی مپ میرج از پشت باکس تو سی جامپ هدشات بنده رو توی رمپ زدی و توی ریپلی فهمیدم علاوه بر وال هکی که داری از ایم بات هم استفاده میکنی!
    جالبی ماجرا اینه وقتی بچه ها گفتن فلانی ادمینه از 15 کیل و 2 death تبدیل شدی به 16 کیل و 13 death
    بله درسته قبل از شما هم یک بنده خدایی 18 سال سی اس گو پلی میداد اونم اکانتش مثل شما بود. خدا همه رو به راه راست هدایت کنه
    تا تموم شدن تایم بن هم شکیبا باشید
    با تشکر
    1
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    سلامی دوباره
    اینکه میگین کاملا واضع بود دستت رو آلت کی بود یا وال هک داشتم از کجا استنباط کردین؟ میشه کامل توضیح بدین؟
    ایم بات رو حق میدم چون واقعا بد زدم (با این که ایم بات هم نداشتم)
    و این که میگین تا بچه ها گفتن فلانی ادمینه فلان شد ، بنده در مپ قبلی هم پلی میدادم و شما اونجا بودین و میدونستم شما ادمینین (حداقل میدونستم تو سرور ادمین هست)
    من بار ها تو سرور طوس گیم پلی دادم ( 47 ساعت ) و اکثر مواقع ادمین نبوده ، با توجه به گفته شما باید KDR بنده بیش از 1 میبوده
    و اینکه در سخن آخرتون بنده رو به سخره گرفتین رو درک نمیکنم
    دمو های پلی بنده در CS:Source
    ([تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند لینک ها را مشاهده کنند. ])

تایم بن هم بن دائم هس
    یاد آوری کنم که شما حتی به اصل و قواعد خود نیز پایبند نیستید
    "5- اگر ادمین تشخیص دهد که پلییر چیت یا هر نوع هکی دارد و 100 درصد از این بابت مطمئن باشد، برای بن دائم باید حداقل 3 راند دمو گرفته باشد تا در صورت پیگیری بن انجمن بتواند مدرک قابل قبولی برای بن خود ارائه دهد یا در غیر اینصورت اگر در چیت داشتن پلییر شک داشته باشد باید با بقیه ادمین ها مشورت کند و در نهایت در صورت نداشتن دمو بن تایمی کمتر از 24 ساعت بدهد. ادمین باید در بن دادن دقت کند و بخاطر مسائل شخصی بن نکند."
    آن بن هم نکردین مهم نیس فدا سرتون
    بِدرود
    7
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    من کانال شما رو مشاهده کردم ( البته اگر مربوط به شما باشه) و این پلی دادن که در ویدیو دیدم با طرز پلی دادن شما در سرور زمین تا آسمون فرق داره !
    تایم بن شما هم هفته دیگه ریست خواهد شد پس سعی کنید توی سرور دیگه از چیت استفاده نکنید ! کسی هم که سورس بازی میکنه و اسمش سالار دیگه با همون اسم به سی اس گو تشریف میاره یا حداقل 2 -3 نفر میشناسنش ! حداقل اکانتش فری لول 4-5 نیست !
    با تشکر
    1
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    اول اینکه ویدیو. ها مربوط به خود بنده هس ، حال برای اثباتش جز این که ویدیو اصلی بدون واتر مارک رو آپلود کنم چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه
    دوم ، مگه شما چند راند پشت دستم بودین که میگین طرز پلی دادنم زمین تا آسمون فرق داره؟ شاید فرق داشته باشه(یک اینکه اون سی اس اس هس این سی اس گو و دوم دو سال از پلی دادنم تو سی اس اس میگذره) ، ولی نه زمین تا آسمون.
    و بر اساس کدوم منطق باید با همون نیک نیم بازی کنم؟ یا دو سه نفر بشناسن ( هم بازیام اکثرا دیگه پلی نمیدن)؟ یا اکانتم فری نباشه؟
    و در آخر ، از اولین روزی که سی اس بازی کردم از هیچ چیتی استفاده نکردم و بازیم کاملا دیفالت بوده (حتی اون جامپ هد شاتی که زدم) واسه این حرفم هیچ مدرکی ندارم ، انتظارم ندارم باور کنین ، ولی این حرف رو صادقانه میگم.
    شرمنده وقتتون روگرفتم ، هر جا هستید پیروز و سلامت باشین .
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5