ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

به انجمن طوس گیم خوش آمدید

بدلیل فعالیت تازه انجمن لطفا در موضوعات انجمن مشکلات ، سوالات ، آموزشها و غیره خود را ارسال کنید. امیدواریم بتوانیم با فعالیت مداوم مشکلات گیمر های عزیز را رفع و فضای خوبی را فراهم کنیم.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    3
    کاربر سایت
    کاربر سایت

پیگیری بن کاربر homayoon.a

نام کاربر: homayoon.a

نام شما در بازی چه بوده است؟: Red Eeagle [homayun8]

در چه سروری بن شدید؟: Public #2 Server

بن توسط کدام ادمین؟: Mohammad Mehdi Rasteh | Medin3m

آی دی استیم؟: STEAM_1:1:469055560

تاریخ بن؟: ۱۳۹۷/۱۱/۲۴

دلیل بن؟: Aimbot

توضیحات: سلام و خسته نباشید. امروز سرور پاب 3 پلی میدادم راند اول یک نفر با نام 007 رو یک نفر از تیم ما (sans) بهش گفت وال داری، منم یکم مشکوک بودم چون من رو هم زده بود حرفشو تایید کردم. واسه همین شروع کرد به کری و اینا که شما فشاری هستید و لفظ های دیگه ... بعد کارشون به فحاشی کشید و توی سرور دعوا شد که چند نفر از تیم مقابل به من هم فحش مادر و خواهر دادند که من جوابشون رو ندادم. من قبلا 2 سال توی گیم نیکو پلی میدادم خیلیاشون توی طوس گیم هم پلی میدند منو میشناسن میتونن بهتون بگن سطح بازیم چطوره. (juventus , Amir Raptor, AmirCloner , sans , Haj Mohammad , King Hossein , MOSTAFA ...). قبلا هم دوبار ساعتی توسط همین ادمین بن شدم همون موقع هم گفتم که هر وقت خواستید سیستم من رو چک کنید (با any desk یا team viewer یا ...) و هر برنامه ای لازم باشه نصب میکنم. لطفا بررسی کنید. ممنون

7
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    سلام خدمت شما دوست گرامی
    بنده نه کاری به دعوا ها یا فحش هایی که شده دارم نه کاری به اینکه کسی دیگه شما رو تایید کنه دارم! بار اولی که شما بن شدید به طور کاملا واضح از وال هک استفاده میکردید ( چندین بار به صورت مخفی در اسپکت پشت دست شما بودم) بعد از اون هم که آنبن شدید کاملا شما رو زیر نظر گرفتم ( نحوه نشانه گذاری، گیری، ریکیول کنترل و ...) که به یقین رسیدم که شما به طور مضحکی از ایم بات هم استفاده میکنید !
    شما مدعی هستید که 2-3 سال هست که در گیم نیکو بازی میکردید ! اکانتی که که من از شما دیدم اکانت لول 3 فری هست که تازه ساخته شده و از نوع نشانه گذاری و ایم شما کاملا متوجه شدم که شما بسیار اماتوری و تازه بازی رو شروع کردی !
    بن شما دائمی هست ! امیدوارم بار بعدی که در سرور با یک اکانت فری دیگر قدم خواهید گذاشت از هیچ گونه نرم افزار کمکی استفاده نکنید !
    با تشکر
    3
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    سلام مجدد به شما ادمین گرامی.
    1. من موقع پلی از هندزفری استفاده میکنم که باعث میشه از صدای پا، صدای اسکوپ awp و صدای ریلود کردن گان متوجه بشم که حریف در کجا داره حرکت میکنه.
    2. وقتی که یک نفر از هم تیمی ها حریف رو ببینه موقعیتش روی نقشه با رنگ قرمز مشخص میشه.
    من از این دو روش متوجه میشم که حریف کجاست و نیازی به وال نداشته و نخواهم داشت. همونطور که تا بحال از هیچ چیتی استفاده نکردم. (فحش ناموس گذاشتم اگه تا حالا چیت زده باشم)
    3. گیم نیکو سرور کرکی دارد و به استیم وصل نیست و فایلهای بازی باید جداگانه دانلود و نصب بشند و بازی کرکی csgo قابلیت اتصال به سرور های استیم را ندارد. من در سرور های گیم نیکو بیش از 2 سال پلی میدادم و بعد از فری شدن استیم حدود 1 ماه اومدم استیم در نتیجه رنک من توی استیم 3 هست.
    4. با احترام به پلیر های طوس گیم و خود شما که به نظرم سطح پلی خوبی دارید، سطح کلی پلیرهای گیم نیکو به نسبت طوس گیم بالاتره و من توی گیم نیکو بازیکن متوسط رو به بالا هستم و پلیرهای قویتر از من اونجا زیاد هستند. توی سرورهای طوس گیم معمولا فرگ 1 یا 2 هستم و اینکه منو آماتور خطاب کردید جالبه.
    در نهایت اینکه اگر نیاز هست سیستم رو بخواید میتونید چک کنید، من از اولین روزم سالم پلی میدادم تا امروز و تا امروز حتی دنبال چیت هم نرفتم و توی گیم نیکو تا بحال سابقه بن نداشتم.
    7
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    سلام مجدد خدمت دوست گرامیم
    1- بله خیلی از پلیرهایی که از در و دیوار شلیک میکردن و وال بنگ هد شات میزدن هم از هدست های بسیار قوی استفاده میکردن !
    2- 100% درسته اما بن دائمی شما دلیل دیگه ایی داشت
    3- برای من سوال که چطور ممکن ه کسی بعد از دو سال و خورده ایی پلی دادن ایمش روی زمین باشه اما قدرت کنترل ریکویل بالا و درصد هدشاتش توی بیشتر از مپ ها بالای 58% باشه
    4- با احترام به شما و تمام بچه های عزیز گیم نیکو کرکی سطح پلیرهای پابلیک 3 پایین و سطح پلیرهای پابلیک 1-2 خیلی خیلی خیلی به مراتب بالاتره (دلیلشم هم واضحه)
    5- با نهایت احترام به شما دوست عزیز چندین دموی ریکورد شده این گیم از شما ضبط کردم و با پایین اوردن سرعت و چک کردن ریکویل شما متوجه شدم که شما از ایم بات و ریکویل کنترل استفاده میکنید ! ( سطح ایم شما با ریکویلی که دارید مثل مقایسه پراید و بنزه )
    در نهایت شب خوشی برای شما آرزومندیم
    3
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    با سلام مجدد خدمت شما.
    1. تابحال سابقه نداشته از پشت در و دیوار و... کسی رو بزنم و این حرف شما مصداقی برای من نداره.
    2. -
    3. من قبلا چندین هفته مپ recoil_master که تمرین نحوه شلیک خلاف ریکویل هست رو پلی میدادم تا بتونم از بالا به پایین خلاف ریکویل شلیک کنم. برای کنترل ریکویل دیگه هر کی سه چهار ماهم پلی داده باشه میدونه باید ایم رو بیاره پایین که تیرش به هدف بخوره. همه میدونن اگر کسی ضد ریکویل داشته باشه ایمش موقع شلیک لرزش پیدا میکنه و چپ و راست میشه نه اینکه وقتی ایم رو پایین گرفت بگیم آنتی ریکویل داره.
    4. بله حق با شما ست.
    5. طبق آمار رنکینگ سایت شما ([تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند لینک ها را مشاهده کنند. ]) دقت (Accuracy) شلیک من 0.13 بوده یعنی از 100 تیر 13 تیر به هدف خورده و درصد جاهایی از بدن حریف که تیر بهش اصابت کرده به این صورت بوده :
    Head 11 (0.71%)
    Chest 42 (2.73%)
    Stomach 48 (3.12%)
    Left Arm 39 (2.54%)
    Right Arm 29 (1.89%)
    Left Leg 14 (0.91%)
    Right Leg 18 (1.17%)

طبق حرف شما اگه ایم فعال باشه درصد برخورد به یک عضو از بدن باید تفاوت زیادی با بقیه عضوها داشته باشه. از کیل هایی که گرفتم 11 تیر یعنی 0.71 درصد هدشات 42 تیر یعنی 2.73 درصد سینه و 48 تیر یعنی 3.12 درصد شکم بوده و دست ها در رتبه بعدی قرار گرفتن.
    در نهایت اکانت من سطحی نداشت که بخوام بیشتر از این بحث رو ادامه بدم ولی بازم میگم من هیچ نوع ایم و ریکویلی استفاده نکردم و برام ارزشی هم نداره که چیت استفاده کنم و مثلا بگم من شاخم یا هر چی. برای من اینکه سطحم بالا ببرم ارزشش خیلی بیشتر هست.
    ویرایش توسط homayoon.a : 2019/02/14 در ساعت 08:34 دلیل: درصد ها را اشتباه نوشته بودم
    7
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    شما آنبن شدید و می توانید در سرورهای ما بازی کنید|با تشکر
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6