ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

به انجمن طوس گیم خوش آمدید

بدلیل فعالیت تازه انجمن لطفا در موضوعات انجمن مشکلات ، سوالات ، آموزشها و غیره خود را ارسال کنید. امیدواریم بتوانیم با فعالیت مداوم مشکلات گیمر های عزیز را رفع و فضای خوبی را فراهم کنیم.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت

پیگیری بن کاربر ArashHadadian

نام کاربر: ArashHadadian

نام شما در بازی چه بوده است؟: 2001jakobmartian

در چه سروری بن شدید؟: Match Server

بن توسط کدام ادمین؟: Mini me

آی دی استیم؟: 2001jakobmartian

تاریخ بن؟: 3/10/1397

دلیل بن؟: به خدا نمیدانم :|

توضیحات: چون 4تا هد زدم یا خط پلیر گرفتم ، یه پلیر رفت پشت دستم حالت اسپکت ، 2تا هد پشت هم زدم . گفتن ما ندیدیم تا حالا کسی 2تا هد پشت هم بزنه !!! با اسنایپ خط گرفتم اگه کسی اومد بزنم یکی اومد زدم گفتن ایم بوت داری، با تفنگ ترور که اسکوپ داره چند تا هد زدم ، با اسنایپ هم خط گرفتم ، پسره میگه با اسنایپ خطه طرفو داشتی ! گفتم بابا آخه اسنایپر باشی یا صدا پا داری یا خط میگیری کسی میاد یا نمیاد ، یکی اومد زدمش،ووت گرفتن دوتا پلیر ها همه نه دادن ، ولی یکی آخر بن ام کرد نمیدونم چرا.گفتن آف کن گفتم آخه چیو آف کنم ! گفتن دمو میگیرم گفتم هر کار میخواید بکنید ، دمو هم گرفته دمو رو میبینی خندت میگیره به خدا که من اینجوری بن شدم !!!

1
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    Salam. Bane movaghate shoma be dalile cheat bud k "momken bud" eshtebah az adminhaye ma bashe va dar marhaleye peygiri va barresie demo gharar dasht. Ama Dar hale hazer shoma be dalil admin disrespect va blackmailing ban hastid k screenshot ham az payamhaye shoma be admine marbute mojud hast. Lotfan ta payane zamaane banetun montazer bashin. mamnun az peygirie shoma. Khodanegahdar.
    6
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    دوست عزیز و گرامی
    من شما رو بن کردم ! به من از دوستان خودتون در تیم خودتون پیام دادن که شما چیتری ! وت بن گفتم 8/8 مساوی شد ! از مپ داست 2 تا میریج پشت دست شما بودم ! شما همیشه ایمت رو زمین بود موقعی که فایر داشتی ایمت به چست یا هد طرف لاک میشد !
    متاسفانه من دموی پالاس شما رو ندارم اما به طور واضح در اون مشخص بود که شما خط پلیر و از تو وال گرفتی و ادامه دادی که صدای طرف هم وقتی که ریپلیش و دید در اومد! توی اون ویدیو که از نظر شما مسخرس شما 5 بار برگشتی و رمپ رو نگاه کردی در حالی که هم تیمی شما درون رمپ بود!
    حالا کاری به اینکه دو نفر رو که فاصله زیادی با هم داشتن در 2 ثانیه وان تپ کردی ندارم چون دموش ریکورد نشده متاسفانه ! من به شما فرصت دارم که بری و هرچی که هست رو اف کنی اما شروع به توهین کردی ! درون گروه هم که پیام خصوصی تهدید آمیز میفرستی ! با این کارها چیزی درست نمیشه دوست من!
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3