ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

به انجمن طوس گیم خوش آمدید

بدلیل فعالیت تازه انجمن لطفا در موضوعات انجمن مشکلات ، سوالات ، آموزشها و غیره خود را ارسال کنید. امیدواریم بتوانیم با فعالیت مداوم مشکلات گیمر های عزیز را رفع و فضای خوبی را فراهم کنیم.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت

شکایت کاربر R-YA | Counter Strike Global Offensive

نام کاربر: ariarasouli

نام شما در سرور:: R-YA

شکایت شما مربوط به کدام سرور می باشد:: Public #1

نام ادمین سرور:: YASHAR SHAFIZADE

موضوع شکایت:: BAN

مدرک و مستندات:: با عرض سلام و ارادت من قوانین سایت شما رو مطالعه کامل کردم و ادمین برای بن اینجانب باید مستندات بده بنده از هیچ هکی استفاده نکرده و نمی کنم لطفا توضیحات مطالعه شود

توضیحات:: با عرض سلام و وقت به خیر بنده به هیچ عنوان از هیچ هکی استفاده نمی کنم بیش از 13 ساله که این بازی انجام میدم و تنها برای اوقات فراغت در سن 29 سالگی این بازی انجام میدم ادمین تنها به دلیل مولتی کیل که داشتم گفت وال هک داری برو یه هفته دیگه بیا کاملا سلیقه ای و بدون پشتوانه . از سایت خوب شما ممنونم و امیدوارم نظارت بهتری روی انتخاب افراد داشته باشید که خدای نکرده از روی سلیقه و بچگی اعمال نظر نکنن سپاس فراوان

33
    مدیریت
    مدیر کل انجمن
    منتظر بررسی و پاسخ ادمین مربوطه باشید
    1
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    با سلام به پلیر پیشکسوت
    از این که سرور های ما را برای پلی دادن انتخاب کردید متشکریم.متاسفانه شما سابقه پلی دادن 13 ساله خود را با استفاده از وال هک خراب کردید و ما از چیتر بودن شما اطمینان داریم لطفا تا تمام شدن تایم بن شکیبا باشید.
    (هر چند که سرورهای آنلاین کانتر از سال 2007 راه اندازی شدند)
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    دوست عزیز منظور از ما شخص خودته طبق قوانین سایت باید دمو داشته باشی تا شخص رو متهم به هک کنید شما حتی قوانین سایت خودتونو به علت کم تجربگی و عدم کنترل احساسات زیر پا میگذارید می خوام جملات ادمین عزیز رو عینا قبل از بن تکرار کنم (( برو یه هفته دیگه بیا تا بفهمی وقتی بهت درخواست دوستی دادم قبول کنی و شاخ نشی )) این ادبیات کسی هست که بهش مسولیت برقراری نظم رو در سرور دادن این یعنی اعمال سلیقه . بنده به هیچ عنوان از هیچ نوع هکی استفاده نکرده و نمی کنم و این دروغ محضه و باید برای اثبات دمو منو داشته باشید . یاد بگیریم از کوچکترین کوچکترین قدرتی که داریم سو استفاده نکنیم
    1
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    با سلام مجدد اولا من دمو خودم رو به ادمین اصلی نشون دادم دوما شما رو به خاطر مولتی کیل بن نکردم و اگر یادتون باشه تو مپ اوورپس بودیم که من 7 دست پشت دست شما نشستم و شما به صورت ضایع از وال استفاده میکردی که فک کنم به خاطر اینه که تو سن 29 سالگی به جای تقبل مسولیت خانواده صب تا شب کانتر بازی میکنی مغزت آب رفته یادم رفت که بگم ما دمو رو به شما ارایه نمیدیم پس تلاش نکنید.سوما هم که من حتی بعد این که مطمن شدم به شما درخواست دوستی دادم تا رنکتون رو ببینم چن بار هم صدات زدم جواب ندادی گفتم که اگه دفاعی داری بگو به خرجت نرفت به این میگن شاخ بازی که شک نکن هیچ کس نمیپذیره لطفا تا به پایان رسیدن تایم بن شکیبا باشید (اصن یه هفته به آیندت فک کن داری تلف میشی)
    ویرایش توسط Se KHaT : 2018/11/12 در ساعت 21:12
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    پسر گل اول اینکه ضایع نه زایه . دوما به دانشجو دکترا مملکت راه نشون نده . جهان سوم بودن ما به دلیل وجود انسان های حقیری مثله شماست که از کوچکترین قدرتی که بهشون داده میشه برای جبران کمبود های خودشون استفاده میکنن . می دونم مشکلات زیاد داری ولی سعی کن با صبر و منطق حل کنی استفاده از احساسات غلط ترین روشه . در سن 29 سالگی داشتن یک تفریح به هیچ عنوان زشت نیست .زشت جبران کمبود های زندگی از راه های نا معقول و استفاده از این ادبیات برای صحبت کردنه امیدوارم با گذشت زمان و کسب تجربه بهبود پیدا کنی تنها دلیل پیگیری این چند روز من تضییع حق بود امیدوارم بزرگتر های مجموعه فکری به حال اعمال سلیقه و استفاده از امثال شما برای بهبود کیفیت مجموعه به خرج بدن
    2
    مدیر ارشد سایت
    ادمین تیم اسپیک
    مدیر ارشد انجمن
    شما دکتر مملکتی ... تو اون مملکت ک دانشجو دکتراش 24 ساعت سرور بازی میکنه خب این از این بعد این ک شما بهتون گفته شد تا پایان تایم بن واسید فهم نداری دکتر خان؟ بشین تا بنت تموم شه هرچی محترمانه حرف میزنیم جنبه نداری حتما باید زور بالا سرت باشه تا آدم باشی 29 سالته اینی حداقل اطلاعات عمومی تو درست کن ک کانتر از کی آنلاینش اومده 13 سال پلی میدی برا من ؟ ادمینا ما هم اعتبارش در کمترین حالت از توهم های یه ذهن مریض بیشتره مشکلی با سرور و ادمینای ما دارید سرور های دیگه هم هست اونجا پلی بدین قوانین من خودم نوشتم و شما یک هفته بنی دمو هم فقط به من میدن نه شما حالا منتظر تایم بن خود باشید عین بقیه کسایی ک بن شدن حرف میزنی همه پول دار سن بالا دانشمند
    تا درودی دیگر بدرود 7 روز
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    دوست عزیزم ببخشید کمی دیر شد پاسخ به شما . ادمین یاشار با تمام غلط های املایی که داشت منظورشو انتقال می داد شما در این مطلب هم ناتوانی از روی عصبانیت و بدون فکر فقط قصد توهین داری به هیچ عنوان حتی به فکرت هم نمیرسه شاید اشتباه فکر کنی یا ار موضوعی بی خبر باشی و سریع به طرفداری از دوستت شروع به حمله میکنی .بنده به هیچ عنوان از هیچ هکی استفاده نکردم تنها دلیل هم کلامی با شما هم همین تضییع حق بود که اگر کرده بودم مطمعنا پیگیر نمی شدم . تصور می کردم یه بزرگتر در این مجموعه باشه که عادلانه و بدون غرض ورزی پیگیر شکایات بشه که با پاسخ های شما دوست عزیز به عنوان مدیر به اشتباه خودم پی بردم با این طرز صحبت کردن فقط در یک موضوع موفق بودید اونم ایجاد حس ترحم و تاسف نسبت به خودتون بود امیدوارم رویکردتون در برخورد با کاربران تغییر کنه موفق باشید
    2
    مدیر ارشد سایت
    ادمین تیم اسپیک
    مدیر ارشد انجمن
    tasavor shoma manam azizam montazer tamam shodan time ban bashid
    bdrod
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9