ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

به انجمن طوس گیم خوش آمدید

بدلیل فعالیت تازه انجمن لطفا در موضوعات انجمن مشکلات ، سوالات ، آموزشها و غیره خود را ارسال کنید. امیدواریم بتوانیم با فعالیت مداوم مشکلات گیمر های عزیز را رفع و فضای خوبی را فراهم کنیم.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت

پیگیری بن کاربر Big boss

نام کاربر: Big boss

نام شما در بازی چه بوده است؟: *+BiG BoSs+*

در چه سروری بن شدید؟: Public #1 Server

بن توسط کدام ادمین؟: ahmad s

آی دی استیم؟: STEAM_1:0:243404837

تاریخ بن؟: ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ ۱۴:۱۶:۴۹

دلیل بن؟: wallhack -_-

توضیحات: سلام خسته نباشید ببخشید من دوبار الکی ازطرف ahmad s بن شدم والاچیزیم ندارم چطور ثابت کنمممممم برا ثابت کردنش هر کاری هم بگین میکنمممممم (بندی هر چیزی که باشه!!!) فقط ادمین هایی بیارین که با تجربه هستن نه هی فرت فرت ما رو بن کنن بدون هیج دلیلی اصن نمیاد پشت دستم ببینه چیزی دارم یکم پیگیری کنه جسارت نباشه البته شما اینهمه زحمت میکشین حداقل ادمین هایی با تجربه بزارید نه یکی مثل ایشون.... به یکی دوراند نرسید بنم کرد هر دوبار فقط تا میخورن بن میکن چون cheati نداشتم انقد پیگیرش هستم 45:
    ممنون میشم رسیدگی کنین بازم تشکر از سرور هاتون موفق باشید
    ویرایش توسط Big boss : 2018/09/22 در ساعت 01:51
    2
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    سلام دوست عزیز
    دفعه قبل خودم پشت دستتون بودم و از رو ریپلی ها و طرز بازی کردنتون متوجه شدم که چیزی دارید و بن کردم
    دفعه دوم هم چند نفری از شما شاکی بودن و گفتن که چکتون کنم باز هم چک کردم و بن شدید. همون دو راند هم کافی بود که تشخیص بدم.
    شما نگران تجربه ادمینا نباشید ، اونقدری تجربه دارم که این چیزا رو تشخیص بدم .
    سالم بازی کنید تا بن نشید. منتظر باشید تا تایم بن تموم شه.
    با تشکر.
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    اقای محترررم والا به پیر به پیغمبر من چیزی ندارم چجوری باس ثابت کنم اخه ... هرکاری بگین میکنم که ثابببببت کنم شما اشتباه کردین اون هم دوبار نکنه با aw در وسط زدن وال هکه -_- بار اول که بن شدم والا من تو پالاس راش دادم اومدی بنم کردی اخ ینی چی اخ چرا الکی تهمت میزنن واقعا متاسفم براتون من 5 6 تا بندی میگیرم میفرستم و بهتون نشون خواهم داد که ادممممم بی تجربه ای هستی واشتببببباه میکنی تماممممممممممممممم بالاخره که تموم میشه بن تایمم هه.....(حتی تجربه ی یه وال هک رو هم نداریچه برسه به ادمینی)(بعدم پلیرا تا یکی رو میبینن بازیش خوبه میگن چیته -_-
    ویرایش توسط Big boss : 2018/09/22 در ساعت 20:08
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    اصن همین الان یه سرور بگو بریم تک به تک بزنیم با بندی از هیچی نمیترسم چوووون هیچیییییی ندارم ای کاش برات جا بیفتهههه عجججججججببببببببببببببببب من دارم خودمو به اب اتیش میزنم شما عین خیالت نی اخ اگه من چیت داشتم مگه مرض داشتم بیام اینکارارو بکنم -_-
    ویرایش توسط Big boss : 2018/09/22 در ساعت 20:00
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    در ضمن اینم یادم رفت بگم که شما اصن هم تیمی من نبودی ترور بودی و اصلا هم نرفتی اسپکتر ببینی با دروغ دغل بازی کارت به جایی نمیرسه من از مدیریت یه درخواست دارم که اونم اینه که تویه انتخاب ادمین هاش دقت بیشتری بکنه البنه جسارت نشه والا بلا تو گیم نیکو هم من پلی میدادم ادمیناش اینقد دروغ گو وبی تجربه نبودن....
    43
    مدیریت
    مدیر کل انجمن
    با سلام
    درخواست شما در حال بررسی می باشد.
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    سلام میخواین بررسی کینین یابزارین بن تایمم تموم شه؟! مگه بررسی چن روز طول میکشه :/
    30
    مدیریت
    مدیر کل انجمن
    طبق تشخیص ادمین شما دارای چیت بودید و برای دفه اول بن تایمی شدید. منتظر تموم شدن تایم باشید. موفق باشید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8