ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

به انجمن طوس گیم خوش آمدید

بدلیل فعالیت تازه انجمن لطفا در موضوعات انجمن مشکلات ، سوالات ، آموزشها و غیره خود را ارسال کنید. امیدواریم بتوانیم با فعالیت مداوم مشکلات گیمر های عزیز را رفع و فضای خوبی را فراهم کنیم.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت

پیگیری بن کاربر BaBa YaGa

نام کاربر: BaBa YaGa

نام شما در بازی چه بوده است؟: Garou

در چه سروری بن شدید؟: Public #۱ Server

بن توسط کدام ادمین؟: Iman Fouladvand | Iman

آی دی استیم یا لینک پروفایل استیم؟: [تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند لینک ها را مشاهده کنند. ]

تاریخ بن؟: 18 / 3 / 99

دلیل بن؟: نمیدونم

توضیحات: تو سرور داشتم پلی میدادم که ادمین وارد سرور شد و از من سوال کرد که اکانت دیگه دارم و من هم گفتم که داشتم و بعد گفت که با اکانت اصلی بیا من گفتم داشتم یعنی الان ندارم و همین اکانت اصلیم هست و بعد بن شدم به دلیل چیت زدن در سرور من بخدا تو سرور چیت نمی زنم و نمی دونم چرا بن شدم لطفا پیگیری کنید
    با تشکر
    ویرایش توسط BaBa YaGa : 2020/06/08 در ساعت 01:30
    7
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    سلام. به این شکل نبوده که ادمین وارد سرور بشه و شما رو بی جهت بن بده. دو ادمین به مدت کافی (کل مپ mirage تا اواسط مپ بعدی یعنی vertigo) در حال بررسی شما بودن و در نهایت تصمیم بر این شد که شما بدلیل استفاده از وال هک بن بشید. در تاپیک قبلی اشاره کردید که بدون اخطار بن شدید! در هیچ کجای [تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند لینک ها را مشاهده کنند. ] اشاره ای به این مسئله نشده که پیش از بن دادن باید به شخص مورد نظر اخطار داد. البته شما سابق بر این هم با سایر اکانت هاتون از سرور [تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند لینک ها را مشاهده کنند. ] و طبق قوانین سرور دور زدن بن به هر نحوی بن دائم رو بدنبال داره!
    و در نهایت اینکه اگر شما تعهد بدید که مِن بعد در سرورهای طوس گیم از چیت استفاده نمی کنید، شاید ادمین های محترم در مورد شما تجدید نظر کردن و اگر صلاح دونستن، مدت بن شما رو کاهش میدن.
    تشکر بابت پیگیری.
    ویرایش توسط iman_aka_Imf0 : 2020/06/08 در ساعت 02:13
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    ببخشید فقط اینکه شما چجوری فهمیدید که من از وال هک استفاده کردم
    و ایکه تعهد بدم چقدر از مدت بن من کم میشه
    با تشکر
    ویرایش توسط BaBa YaGa : 2020/06/08 در ساعت 02:23
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    و اینکه بن شده بودم قبل رو برای شما گفتم
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    ادمین لطفا جواب بدید
    با تشکر
    7
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    سوال اولتون رو نادیده میگیرم! اما در رابطه با سوال دوم؛ من صرفا به شما توضیح دادم که می تونید بپذیرید که داخل سرور چیت زدید و تعهد بدید که از این به بعد داخل سرور چیت نمی زنید تا شاید از مدت بن شما کاسته بشه وگرنه همونطور که بالاتر هم اشاره کردم طبق قوانین، دور زدن بن به هر نحوی (که مسئله ای جدا از چیت زدنتون هست) بن دائم بدنبال داره و با توجه به این مسئله هیچ تضمینی بابت آنبن شدن یا کاهش مدت زمان بن شما وجود نداره و در نهایت اینکه تصمیم گیری این مسائل با ادمین های اصلی هست پس لطفا شکیبا باشید و اسپم نکنید.
    با تشکر.
    45
    معاون سایت
    معاون انجمن
    با توجه به صحبت های انجام شده تصمیم بر آن شد که بار دیگر به شما فرصت دیگری داده بشود
    توجه داشته باشید که کوچکترین شک ادمین به شما بدون هیچ گونه اخطاری بن در پی خواهد داشت
    امید است از فرصت بدست آورده نهایت استفاده را بکنی
    بسته شد//
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7