ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

به انجمن طوس گیم خوش آمدید

بدلیل فعالیت تازه انجمن لطفا در موضوعات انجمن مشکلات ، سوالات ، آموزشها و غیره خود را ارسال کنید. امیدواریم بتوانیم با فعالیت مداوم مشکلات گیمر های عزیز را رفع و فضای خوبی را فراهم کنیم.
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25
    1
    کاربر سایت
    کاربر سایت

پیگیری بن کاربر sepehrwanted

نام کاربر: sepehrwanted

نام شما در بازی چه بوده است؟: 神の遺産

در چه سروری بن شدید؟: Public #3 Server

بن توسط کدام ادمین؟: amin |killer

آی دی استیم یا لینک پروفایل استیم؟:

تاریخ بن؟: 2020/4/6

دلیل بن؟: بدون دلیل درحال عوض کردن agent بمدت 1 دقیقه

توضیحات: با سلام من درحال بازی بودم که بدون هیچ دلیلی توسط ادمین بن شدم که طبق قانون ادمینی که هیچ اخطاری تابه حال نگرفته بودم باید به من اخطار میدادند و میخوام تمام دمو هایی که از من گرفته شده را ببنیم حتی یکی از دوستام هم که توی همین سرور به نام SALIS هست که ادمینه میگه من هیچ چیتی نمیزنم من هدستم rapoo vh 150 که به صورت دقیقی صدا پا میده و من با توجه به اون به صورت شانسی perfire میکنم یا حدس میزنم طرف کجاهست و در سرور aim-awp یک ادمین به اسم d__a__l__q__a__k هم از دوستان نزدیکمه کسی نگفته تا به حال چیت دارم و فقط میام سرور که با دوستام یا ایرانی ها خوش بگزرونم و کسی هیچوقت با اکانت اصلیش چیت نمیزنه و من حدود 4 ساله که دارم فقط csgo بازی میکنم اگر هم نیازمند bandi هست براتون همجور که بازی میکنم بندی میگیرم که به طور حتم ثابت کنم که چیت نیست و ردیف بن هم 5741و5742 هست دیگه از هردو تایم پلی هم معلومه چند وقته دارم بازی میکنم با تشکر از سایت خوب طوس گیم
    ویرایش توسط sepehrwanted : 2020/06/05 در ساعت 02:51
    1
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    مشخصات سیستمم اگر نیازی باشه میفرستم رسیدگ شه لطفا
    ویرایش توسط sepehrwanted : 2020/06/04 در ساعت 19:39
    44
    معاون سایت
    معاون انجمن
    سلام میشه بیشتر در مورد سیستمتون و مشخصات اون توضیح بدین ؟
    1
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    سلام من سیستم نسبتا قوی دارم که روش کارت صدا حرفه ای نصب شده کارت گرافیگ rtx2060super سی پی یو i3 9100f رم 16 tb1 هارد من از برنامه realtek استفاده میکنم که توسط خودم صدا رو config کردم چون به ساخت ویس و میم علاقه دارم موس x7 کیبورد معمولی مانیتور 60hz هدست rapoo vh150 ویندوز 10 enterprise
    1
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    realtek درایور پیشرفته صدا هست چیز دیگه هم هست درخدمتم چون هیچوقت چیت نزدم و تا به حال دوست هم نداشتم قبلا هم افلاین حدود 5سال پیش تو گیمنت کرکشو بازی میکردم با دوستام چون میدونم مدیریت سایت چجوریه و بیشتر پیگیری هارو خوندم و اشتباهی در اون ندیدم حقیقتو گفتم و 16 سال سن دارم
    ویرایش توسط sepehrwanted : 2020/06/05 در ساعت 04:02
    44
    مدیر ارشد سایت
    مدیر ارشد انجمن
    سلام.
    3 ادمین همزمان درحال چک کردن شما بودن و هر سه هم تعداد زیادی دمو برای ما ارسال کردند.
    اگر به جای این همه داستان تعریف کردن وقت میزاشتی یکم لجیت یاد میگرفتی، به نتایج بهتری میرسیدی.

این حرفا و داستانا هم برای من تکراری شده.
    اینکه اشتباه میکنی یه چیزه، اینکه بخوای رو اشتباهت پافشاری کنی و با دروغ اونو توجیه کنی یه چیز دیگه.

با دروغ و داستان تعریف کردن به جایی نمیرسی. موفق باشی
    1
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    من هر سه تا ادمین هارو میشناسنم و باز دارم میگم من چرا وقتی بازیم درحد خودم خوبه و نمیخوام مثل سیمپل باشم ادعای خاصی هم ندارم دلیلی هم ندارم که بخوام چیت بزنم که سطح بازی رو الکی برای خودم ببرم بالا و گند بزنم به گیم بقیه چون باز میگم چرا وقتی پینگم پایینه سیستممم خوبه هدست خوبم دارم بنظر شما من اونارو زودتر نمیبینم؟ باز اگه میشه تمام دمو هارو به جیمیل یا همینجا کامل ارسال کنین تا ببینم اگه واقعا چیت زده بودم و لجیت میشدم نمیومدم کلا csgo اگه اشتباهی هم کرده باشم عذر میخوام ولی به کی بگم گه گیم من اینجوره و چیت نیست
    1
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    دوما من همیشه توی مپ aimtraining سی اس و برنامه aim lab داخل استیم هرروز تمرین میکنم باید دیگه چجور ثابت کنم چیت ندارم؟ مگه کسایی که اینجور بازی میکنن باید تو esea&faceit&esl شرکت کنن؟
    ویرایش توسط sepehrwanted : 2020/06/05 در ساعت 16:09
    1
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    من خودم شخصا ارزش ادمینو توی سرور از بقیه بالاتر میدونم و احترامشو نگه میدارم ولی اگه کسی از ادمین فرگش بالاتر باشه 1 حتما چیتر نیست 2 قرار نیست خودشو low skill نشون بده که ادمینا پرو یا لجیت نشون داده بشن. همه ما باهم برابریم و ادمین شخصا کنترل وضیعت سرور رو کنترل میکه که سرور پر از ترول یا چیتر و سمورف نشه با تشکر دیگه قضاوت بن کردن من با خودتون
    2
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    چه قدر از خودت تعریف میکنی خسته شدم
    کسی که انقدر استعداد داره نمیاد برای انبن سرور پابلیک خودشو به ابو آتیش بزنه.
    ویرایش توسط Extract : 2020/06/05 در ساعت 16:37
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25