ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت

پیگیری بن کاربر Pepsi

نام کاربر: Pepsi

نام شما در بازی؟: Pepsi

در چه سروری بن شدید؟: 103.215.223.254:27017

بن توسط کدام ادمین؟: mohammad.mahdi

آی دی استیم؟: http://steamcommunity.com/id/1238769/

تاریخ بن؟: ۱۳۹۷/۰۱/۱۹

دلیل بن؟: Wallhack

دلیل آنبن شدن؟: چون اینکه من دیگه hack نمی زنم رش جدی بازی می کنم که به دیگران بد نگذرد

توضیحات: Hosein, yeki az admin ha, be man goftesh ke hackam ro off konam va hoshdar dad. Avalesh man off ham kardam va bad az yek modati leave kardam va bargashtam. Motasefane hackam ro dobare on kardam va shooroo kardam be hack kardan va ban shodam. Fagat omidvaram ke man ro unban konin va be shoma gol midam ke dige hack nakonam rooye server haye shoma.

4
    ادمین سرور
    ادمین سرور
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pepsi نمایش پست ها
    نام کاربر: Pepsi

نام شما در بازی؟: Pepsi

در چه سروری بن شدید؟: 103.215.223.254:27017

بن توسط کدام ادمین؟: mohammad.mahdi

آی دی استیم؟: [تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند لینک ها را مشاهده کنند. ]

تاریخ بن؟: ۱۳۹۷/۰۱/۱۹

دلیل بن؟: Wallhack

دلیل آنبن شدن؟: چون اینکه من دیگه hack نمی زنم رش جدی بازی می کنم که به دیگران بد نگذرد

توضیحات: Hosein, yeki az admin ha, be man goftesh ke hackam ro off konam va hoshdar dad. Avalesh man off ham kardam va bad az yek modati leave kardam va bargashtam. Motasefane hackam ro dobare on kardam va shooroo kardam be hack kardan va ban shodam. Fagat omidvaram ke man ro unban konin va be shoma gol midam ke dige hack nakonam rooye server haye shoma.
    با سلام

شما در سرور از چیت استفاده کردید و من یکبار به شما اخطار دادم. و گفتید که دیگه چیت نمیزنید.
    اما بعد چند ساعت که دوباره شما به سرور اومدید من دوباره شمارو چک کردم که از چیت استفاده میکنید و اعلام کردم به شما.
    شما هم از سرور رفتید.
    منم به بقیه ادمین ها اعلام کردم که بن شمارو بدن.

خلاصه: من دوبار به شما اخطار داده بودم که از چیت استفاده نکنید. اما شما بی اعتنایی کردی
    نتیجه:شما اگه تعهد بدید که دیگه از چیت در سرور استفاده نکنید، در صورت صلاحدید owner سرور پس مدتی بن، انبن میشید. در غیر این صورت بن دائم خواهد بود.
    0
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein km نمایش پست ها
    با سلام

شما در سرور از چیت استفاده کردید و من یکبار به شما اخطار دادم. و گفتید که دیگه چیت نمیزنید.
    اما بعد چند ساعت که دوباره شما به سرور اومدید من دوباره شمارو چک کردم که از چیت استفاده میکنید و اعلام کردم به شما.
    شما هم از سرور رفتید.
    منم به بقیه ادمین ها اعلام کردم که بن شمارو بدن.

خلاصه: من دوبار به شما اخطار داده بودم که از چیت استفاده نکنید. اما شما بی اعتنایی کردی
    نتیجه:شما اگه تعهد بدید که دیگه از چیت در سرور استفاده نکنید، در صورت صلاحدید owner سرور پس مدتی بن، انبن میشید. در غیر این صورت بن دائم خواهد بود.
    من دیگه از چیت استفاده نمی کنم.
    16
    مدیریت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pepsi نمایش پست ها
    من دیگه از چیت استفاده نمی کنم.
    با سلام این دفه رو چون بار اولت بود میبخشیم ولی دوباره استفاده کنی بن دائم میشی.
    آنبن شدی. بسته شد
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4